HDTV-SAT.EU - telewizja satelitarna i DVB-T    

menu

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Nowości, ciekawostki, informacje     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ostatnie nowości
 • Co w TV?
 • Sport
 • Cyfrowy Polsat
 • nc+
 • Orange
 • TNK
 • Ostatnie nowości
 • Co w TV?
 • Sport
 • Cyfrowy Polsat
 • nc+
 • Orange
 • TNK
TV 3D LD za 1zł - promocja świąteczna CYFRY+

12 listopada rusza świąteczna promocja CYFRY+, w której klientom decydującym się na pełną ofertę platformy lub pakiet CANAL+ HBO Superpremium za symboliczną złotówkę oferowany jest telewizor 3D firmy LG wraz z dwiema parami okularów. - To pierwsza promocja na rynku platform cyfrowych z telewizorami 3D. Klienci CYFRY+, za symboliczną złotówkę otrzymają rodzinny zestaw do odbioru programów w trójwymiarze: telewizor 3D wraz z dwiema parami okularów. Abonenci dostaną od nas nie tylko sprzęt, ale również gwarancję codziennych emisji kontentu w najwyższej jakości w paśmie CANAL+ 3D – mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy. Korzystając z promocji świątecznej z prezentami, w ramach umowy podpisywanej na 26 miesięcy, abonenci zapłacą 168,9 zł za pełną ofertę CYFRY+ i 137 zł za pakiet CANAL+ HBO Superpremium.

Świąteczną akcję promocyjną wspiera intensywna kampania reklamowa z nową ikoną CYFRY+ w roli głównej - Jedynym Takim, któremu głosu użycza Borys Szyc. - W najnowszym spocie reklamowym Jedyny Taki tradycyjnie już zaskoczy widzów, występując tym razem w roli strażaka, który - w zastępstwie Świętego Mikołaja odpowie na „palącą potrzebę prezentów” – mówi Marek Staniszewski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Marketingu spółki CANAL+ Cyfrowy. – Nasz bohater powie nie tylko o wyjątkowym prezencie - telewizorze 3D, ale przypomni też o nowościach w CYFRZE+- wersjach HD wszystkich naszych kanałów tematycznych – dodaje Staniszewski. 30 i 15-sekundowe spoty będą prezentowane od 11 listopada w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Kampanię uzupełni komunikacja w radiu i Internecie. Kreację przygotowały Dział Kreacji CANAL+ Cyfrowy i agencja Change Integrated, animację studio Platige Image, a media zaplanował ZenithOptimedia Group.

Więcej w CANAL+ 3D
Codziennie 3 godziny programów, co tydzień premiera

Od 11 listopada CYFRA+ poszerza pasmo CANAL+ 3D. Codziennie abonenci będą mogli oglądać trzy godziny programów w trójwymiarze, w tym cotygodniową premierową emisję filmu fabularnego, dokumentalnego lub ważne wydarzenie sportowe. Tylko w listopadzie i grudniu zaplanowane są m.in.: spektakularny koncert Kylie Minogue, głośny obraz Xawerego Żuławskiego „Wojna polsko-ruska”, oszałamiający wizualnie pełnometrażowy film dokumentalny, „Safari” oraz trójwymiarowe transmisje z najbardziej prestiżowych meczów ligi hiszpańskiej: Real Madryt – Atletico Madryt i Real Madryt – FC Barcelona. Derbom stolicy Hiszpanii zawsze towarzyszą ogromne emocje, a „Gran Derbi” pomiędzy Realem i Barceloną to wydarzenie, na które kibice czekają cały rok. Dwaj odwieczni rywale należą do najsłynniejszych klubów na świecie. Co roku ich mecz ogląda ponad miliard widzów, a tylko wybrani – w tym widzowie CANAL+ - mogą go zobaczyć w 3D. W paśmie CANAL+ 3D widzowie zobaczą także takie hity, jak „Piła 3D”, „Pirania 3D” czy „Ocean przygód 3D”.GreGoR, 09-11-2011, odsłon: 3791
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Reklama
CYFRA+
 • więcej C+
 • nowości C+

 

Wszystko o CYFRZE+ - czyli gdzie znajdziesz potrzebne informacje na naszych stronach ...

 

Nowości Cyfry+ - aktualne promocje, nowości związane z Cyfrą+.

Tunery satelitarne CYFRA+ - wykaz wszystkich dekoderów Cyfry+ oraz instukcje obsługi.

Pakiety CYFRY+ - aktualna oferta cenowa, wykaz pakietów, kanały w pakiecie i usługi dodatkowe CYFRA+.

Wykaz kanałów - parametry techniczne potrzebne do odbioru kanałów telewizyjnych z oferty CYFRY+.

Kontakt CYFRA+ - infolinia, biuro obsługi klienta, dane teleadresowe CYFRA+.

 

CYFRA+

Co i gdzie? Szybka pomoc w poruszaniu się po portalu ...

NOWOŚCI - to miejsce w którym znajdziesz: najważniejsze wydarzenia, zmiany programowe, informacje dotyczące platform cyfrowych. Bądź na bieżąco! DZIAŁ TECHNICZNY - tu znajdziesz różne poradniki i pomocne wskazówki,  staramy się wytłumaczyć jak  przeprowadzić  montaż anten  satelitarnych,  przygotować  kabel, itp. TUNERY SATELITARNE - w tym miejscu prezentujemy tunery satelitarne, aktualnie znajdziesz tu prezentację tunerów satelitarnych naszych rodzimych platform lecz już wkrótce pojawiać się będą recenzje tunerów HD dostępnych na rynku,  ORBITA I SATELITY - dział w którym planujemy przedstawić kolejno dostępne w europie satelity wraz z mapkami zasięgu (czekamy na wyrażenie zgody przez właścicieli/operatorów) KANAŁY TELEWIZYJNE - to miejsce z którego dowiedziesz się co oferuje dany kanał telewizyjny (nadający swój program w polskiej wersji językowej), ponadto w jakiej platformie i jakim pakiecie go znajdziesz, podajemy też parametry odbioru, ENCYKLOPEDIA SAT - czyli co to jest ... najważniejsze hasła, pojęcia, definicje związane z telewizją satelitarną, GALERIA - twórzmy ją razem - pokaż innym Twoją instalację / antenę satelitarną i zobacz rozwiązania innych, prezentacja Waszych tunerów, zobacz zrzuty ekranu kanałów telewizyjnych, loga stacji ... KATALOG FIRM  - szukasz firmy TVSAT? odwiedź to miejsce !!! Masz własny sklep, punkt dystrybucji, prowadzisz sprzedaż lub oferujesz usługi związane z TVSAT - koniecznie zaprezentuj się naszym czytelnikom ... OGŁOSZENIA - to dział w którym możesz bezpłatnie zamieścić / znaleźć ogłoszenia kupna / sprzedaży / usług zawiązanych z TVSAT, KONTAKT - jeśli masz propozycje, uwagi, chcesz się z nami skontaktować to właściwe miejsce. Archiwum 2007.

Polityka prywatności portalu


Telewizja SATelitarna bez tajemnic ...Portal HDTV-SAT.EU - Telewizja SATelitarna bez tajemnic ...

Generowanie strony [s]: 0.0466

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...