HDTV-SAT.EU - telewizja satelitarna i DVB-T    

menu

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Nowości, ciekawostki, informacje     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ostatnie nowości
 • Co w TV?
 • Sport
 • Cyfrowy Polsat
 • nc+
 • Orange
 • TNK
 • Ostatnie nowości
 • Co w TV?
 • Sport
 • Cyfrowy Polsat
 • nc+
 • Orange
 • TNK
20 września wystartuje kanał DOMO

Logo DOMOPierwszy polski kanał tematyczny przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu – Domo rusza 20 września. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy. „Domo to okno na świat designu i architektury, furtka do najpiękniejszych ogrodów świata” – mówi Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca stacji. Domo to propozycja dla osób, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie, majsterkują i cenią piękno otoczenia. Grupa docelowa stacji to kobiety i mężczyźni 20+.

Na program nadawany w godzinach 7.00-1.00 składają się serie poradnikowe, filmy dokumentalne, programy rozrywkowe i reality oraz filmy i serie fabularne, których tematem przewodnim jest architektura, design i ogrodnictwo. W ramówce znajdą się licencjonowane programy najlepszych dystrybutorów i producentów z całego świata. Domo zaproponuje też dwa polskie formaty realizowane z udziałem partnera stacji – Leroy Merlin Polska. „Dom z pomysłem”, autorstwa Maryli Musidłowskiej, specjalistki od aranżacji wnętrz, pokaże polskie wnętrza zrodzone z pasji, zainspiruje i doradzi. Program poradnikowy „Samowkręt”, prowadzony przez Tomka Pągowskiego, pomoże widzom samodzielnie wykończyć dom i zadbać o ogród. Uzupełnieniem anteny Domo będzie strona internetowa www.domo.pl.

Domo stawia na nowoczesność, która dziś nieodłącznie wiąże się z ekologią. Drugi ważny fundament stacji to zainteresowanie polskim wzornictwem. Już na starcie kanał nawiązał współpracę ze studiem projektowym MOHO Magdy Lubińskiej i Michała Biernackiego, zdobywców licznych międzynarodowych nagród branży wnętrzarskiej, w tym pierwszych w historii polskich laureatów Oscara designu – Red Dot Design Award 2008.

Autorem nazwy i logotypu Domo jest agencja MAMASTUDIO, odpowiedzialna także za kreację kampanii marketingowej wprowadzającej kanał na rynek. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MPG, zaś sprzedażą czasu reklamowego zajmie się dom sprzedaży ATMedia. W momencie startu kanał Domo dostępny będzie na platformie cyfrowej CYFRA+ w pakiecie podstawowym i w wybranych sieciach kablowych.

źródło: Cyfra+

Więcej o kanale DOMO piszemy w dziale kanały telewizyjne GreGoR, 03-09-2008, odsłon: 1198
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Reklama

CYFRA+
 • więcej C+
 • nowości C+

 

Wszystko o CYFRZE+ - czyli gdzie znajdziesz potrzebne informacje na naszych stronach ...

 

Nowości Cyfry+ - aktualne promocje, nowości związane z Cyfrą+.

Tunery satelitarne CYFRA+ - wykaz wszystkich dekoderów Cyfry+ oraz instukcje obsługi.

Pakiety CYFRY+ - aktualna oferta cenowa, wykaz pakietów, kanały w pakiecie i usługi dodatkowe CYFRA+.

Wykaz kanałów - parametry techniczne potrzebne do odbioru kanałów telewizyjnych z oferty CYFRY+.

Kontakt CYFRA+ - infolinia, biuro obsługi klienta, dane teleadresowe CYFRA+.

 

CYFRA+

Co i gdzie? Szybka pomoc w poruszaniu się po portalu ...

NOWOŚCI - to miejsce w którym znajdziesz: najważniejsze wydarzenia, zmiany programowe, informacje dotyczące platform cyfrowych. Bądź na bieżąco! DZIAŁ TECHNICZNY - tu znajdziesz różne poradniki i pomocne wskazówki,  staramy się wytłumaczyć jak  przeprowadzić  montaż anten  satelitarnych,  przygotować  kabel, itp. TUNERY SATELITARNE - w tym miejscu prezentujemy tunery satelitarne, aktualnie znajdziesz tu prezentację tunerów satelitarnych naszych rodzimych platform lecz już wkrótce pojawiać się będą recenzje tunerów HD dostępnych na rynku,  ORBITA I SATELITY - dział w którym planujemy przedstawić kolejno dostępne w europie satelity wraz z mapkami zasięgu (czekamy na wyrażenie zgody przez właścicieli/operatorów) KANAŁY TELEWIZYJNE - to miejsce z którego dowiedziesz się co oferuje dany kanał telewizyjny (nadający swój program w polskiej wersji językowej), ponadto w jakiej platformie i jakim pakiecie go znajdziesz, podajemy też parametry odbioru, ENCYKLOPEDIA SAT - czyli co to jest ... najważniejsze hasła, pojęcia, definicje związane z telewizją satelitarną, GALERIA - twórzmy ją razem - pokaż innym Twoją instalację / antenę satelitarną i zobacz rozwiązania innych, prezentacja Waszych tunerów, zobacz zrzuty ekranu kanałów telewizyjnych, loga stacji ... KATALOG FIRM  - szukasz firmy TVSAT? odwiedź to miejsce !!! Masz własny sklep, punkt dystrybucji, prowadzisz sprzedaż lub oferujesz usługi związane z TVSAT - koniecznie zaprezentuj się naszym czytelnikom ... OGŁOSZENIA - to dział w którym możesz bezpłatnie zamieścić / znaleźć ogłoszenia kupna / sprzedaży / usług zawiązanych z TVSAT, KONTAKT - jeśli masz propozycje, uwagi, chcesz się z nami skontaktować to właściwe miejsce. Archiwum 2007.

Polityka prywatności portalu


Telewizja SATelitarna bez tajemnic ...Portal HDTV-SAT.EU - Telewizja SATelitarna bez tajemnic ...

Generowanie strony [s]: 0.0446

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...