Logo DOMOPierwszy polski kanał tematyczny przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu – Domo rusza 20 września. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy.

„Domo to okno na świat designu i architektury, furtka do najpiękniejszych ogrodów świata” – mówi Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca stacji. Domo to propozycja dla osób, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie, majsterkują i cenią piękno otoczenia. Grupa docelowa stacji to kobiety i mężczyźni 20+.

Na program nadawany w godzinach 7.00-1.00 składają się serie poradnikowe, filmy dokumentalne, programy rozrywkowe i reality oraz filmy i serie fabularne, których tematem przewodnim jest architektura, design i ogrodnictwo. W ramówce znajdą się licencjonowane programy najlepszych dystrybutorów i producentów z całego świata. Domo zaproponuje też dwa polskie formaty realizowane z udziałem partnera stacji – Leroy Merlin Polska. „Dom z pomysłem”, autorstwa Maryli Musidłowskiej, specjalistki od aranżacji wnętrz, pokaże polskie wnętrza zrodzone z pasji, zainspiruje i doradzi. Program poradnikowy „Samowkręt”, prowadzony przez Tomka Pągowskiego, pomoże widzom samodzielnie wykończyć dom i zadbać o ogród. Uzupełnieniem anteny Domo będzie strona internetowa www.domo.pl.

Domo stawia na nowoczesność, która dziś nieodłącznie wiąże się z ekologią. Drugi ważny fundament stacji to zainteresowanie polskim wzornictwem. Już na starcie kanał nawiązał współpracę ze studiem projektowym MOHO Magdy Lubińskiej i Michała Biernackiego, zdobywców licznych międzynarodowych nagród branży wnętrzarskiej, w tym pierwszych w historii polskich laureatów Oscara designu – Red Dot Design Award 2008.

Autorem nazwy i logotypu Domo jest agencja MAMASTUDIO, odpowiedzialna także za kreację kampanii marketingowej wprowadzającej kanał na rynek. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MPG, zaś sprzedażą czasu reklamowego zajmie się dom sprzedaży ATMedia. W momencie startu kanał Domo dostępny będzie na platformie cyfrowej CYFRA+ w pakiecie podstawowym i w wybranych sieciach kablowych.

źródło: Cyfra+

Więcej o kanale DOMO piszemy w dziale kanały telewizyjne Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0407

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja