HDTV-SAT.EU - telewizja satelitarna i DVB-T    

menu

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Nowości, ciekawostki, informacje     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

wszystkie polskie kanały, stacje telewizyjne dostępne z satelity w jednym miejscu ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polskie kanały telewizyjne dostępne z satelity

Wybrano: BBC Cbeebies - kanał dla dzieci


Nasze informacje o kanale telewizyjnym:

BBC Cbeebies

BBC Cbeebies Logo kanału

BBC Cbeebies    BBC CBeebies to najpopularniejszy kanał telewizyjny dla dzieci w Wielkiej Brytanii, a od 2 grudnia 2007 jest dostępny w Polsce na platformie Cyfrowy Polsat.

    CBeebies oferuje szeroki wybór programów edukacyjno-rozrywkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym do lat 6-ciu. Wysokiej jakości programy interaktywne zaprojektowane są tak, by młodzi widzowie uczyli się poprzez zabawę.

    CBeebies jest uwielbiany przez dzieci za swe żywe kolory i przyjazne postaci, a przez rodziców i opiekunów za wartości edukacyjne i przyjazne środowisko - wolne od przemocy i reklam.

    Na kanale Cbeebies można oglądać - tak lubiane przez polskie dzieci - „Teletubbies” i „Tweenies”, jak również nowe programy: „Charlie i Lola”, „Zawiadowca Ernie”, „Roly Mo zaprasza”, „In the Night Garden”, “Kucharz Duży, Kucharz Mały”, “Małe Roboty” oraz “Supercyferki”.


Parametry odbioru kanału BBC CBEEBIES
 

Cyfrowy Polsat 

CYFRA+ 

platforma n 

Dostępność w ofercie platformy

JEST / Sprawdź pakiety

X

X

Parametry odbioru   
Nazwa satelity / pozycja na orbicie

HOTBIRD 6 / 13'E

X

X

transponder / częstotliwość

tp. 130 / 11117MHz

X

X

polaryzacja (V-pionowa, H-pozioma)

V

X

X

SR (symbol rate)

27500

X

X

FEC (forward error correction)

3/4

 

X

kompresja obrazu

DVB-S / MPEG-2

X

X

kodowanie

TAK

X

X

zaktualizowalo

1.10.2008

1.10.2008

1.10.2008

 


Zobacz też naszą galerię kanału Cbeebies.

Wszystkie kanały dla dzieci i młodzieży dostępne z satelity: Baby TV, BBC Cbeebies, Boomerang, Cartoon Network, Da Vinci Learning, Disney Channel, Hyper, Jetix, Jetix Play, KidsCo, Mini Mini, Nickelodeon Polska, Zig Zap.
 
Strona internetowa: http://poland.cbeebies.com/(dodano: 19-07-2008, odsłon: 50590)

 

Zobacz też galerię kanałów telewizyjnych
HBO ZigZap - serial: Naturalnie Sadie. Travel Kino Polska - bajka: Niezwykłe przygody trzech pluszowych misiów
Co i gdzie? Szybka pomoc w poruszaniu się po portalu ...

NOWOŚCI - to miejsce w którym znajdziesz: najważniejsze wydarzenia, zmiany programowe, informacje dotyczące platform cyfrowych. Bądź na bieżąco! DZIAŁ TECHNICZNY - tu znajdziesz różne poradniki i pomocne wskazówki,  staramy się wytłumaczyć jak  przeprowadzić  montaż anten  satelitarnych,  przygotować  kabel, itp. TUNERY SATELITARNE - w tym miejscu prezentujemy tunery satelitarne, aktualnie znajdziesz tu prezentację tunerów satelitarnych naszych rodzimych platform lecz już wkrótce pojawiać się będą recenzje tunerów HD dostępnych na rynku,  ORBITA I SATELITY - dział w którym planujemy przedstawić kolejno dostępne w europie satelity wraz z mapkami zasięgu (czekamy na wyrażenie zgody przez właścicieli/operatorów) KANAŁY TELEWIZYJNE - to miejsce z którego dowiedziesz się co oferuje dany kanał telewizyjny (nadający swój program w polskiej wersji językowej), ponadto w jakiej platformie i jakim pakiecie go znajdziesz, podajemy też parametry odbioru, ENCYKLOPEDIA SAT - czyli co to jest ... najważniejsze hasła, pojęcia, definicje związane z telewizją satelitarną, GALERIA - twórzmy ją razem - pokaż innym Twoją instalację / antenę satelitarną i zobacz rozwiązania innych, prezentacja Waszych tunerów, zobacz zrzuty ekranu kanałów telewizyjnych, loga stacji ... KATALOG FIRM  - szukasz firmy TVSAT? odwiedź to miejsce !!! Masz własny sklep, punkt dystrybucji, prowadzisz sprzedaż lub oferujesz usługi związane z TVSAT - koniecznie zaprezentuj się naszym czytelnikom ... OGŁOSZENIA - to dział w którym możesz bezpłatnie zamieścić / znaleźć ogłoszenia kupna / sprzedaży / usług zawiązanych z TVSAT, KONTAKT - jeśli masz propozycje, uwagi, chcesz się z nami skontaktować to właściwe miejsce. Archiwum 2007.

Polityka prywatności portalu


Generowanie strony [s]: 0.0216

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...